Máme OTEVŘENO. Přejeme pohodlné nakupování. Tým THM.cz

Aktuality, Strana 3

Powerlifting Mělník z.s. testuje produkty Namman Muay

Powerlifting Mělník, z.s. testuje produkty Namman Muay 1080 bez BPowerlifting Mělník z.s. nyní testuje produkty Namman Muay

Pro vzpěrače a podobné silové disciplíny je nejdůležitější prohřátí svalstva před výkonem, aby se předešlo poranění svalstva a vazů, ale také aby bylo dosaženo maximálního výkonu. Pro kvalitnější trénink vzpěrače je velice důležitá rychlá potréninková regenerace svalstva. A právě tyto požadavky splňují produkty Namman Muay. Díky tomu se o thajské krémy (mastě) a oleje začal zajímat tým silových sportovců Powerlifting Mělník, z.s., který pod vedením Zdeňka Holečka sbírá mnoho úspěchů v republikových i zahraničních soutěžích v benchpressu a silovém trojboji. Tento tým od nás obdržel produkty (thajskou mast, thajský olej) na testování.

Další informace o zkušenostech s produkty Namman May zveřejníme po ukončení testování v našem blogu.

Informace o novém článku zveřejníme v naší rubrice AKTUALITY a také na Facebook stránce Thajská Mast.cz


 

Zvýhodněné nákupy pro kluby C.M.T.A. Česká Muaythai Asociace, z.s.

CMTA sleva na produkty Namman Muay 800-19Výhody pro Kluby - oddíly asociace C.M.T.A.

Kluby registrované v asociaci C.M.T.A. - Česká Muaythai Asociace, z.s. mají u nás zvýhodněny nákupy produktů Namman Muay. Sleva platí pouze pro hromadnou objednávku celého oddílu (klubu). V případě že jste členem klubu, který je registrovaný v C.M.T.A, můžete požádat svého trenéra nebo správce klubu o bližší informace o zvýhodněných klubových nákupech v internetovém obchodě Thajská Mast.cz

Přehled klubů naleznete ZDE>>>


 

Internetový prodej byl dnes zahájen!

E-shop Thajská mast CZ 16-9-19_1080E-shop Thajská Mast.cz spuštěn

Dnes jsme spustili internetový prodej originálních produktů Namman Muay. K zahájení prodeje došlo o dříve než jsme plánovali. Po kauzách prodeje neoriginálních náhražek produktů Namman Muay na území ČR máte nyní možnost zakoupit u nás originální výrobky Namman Muay od výrobce Devakam z Thajska.

Přehled produkt naleznete ZDE >>>


 

Přípravy před spuštěním internetového prodeje

Originální zboží Thajská mast 10801.Dubna 2019 plánujeme spuštění prodeje

Nyní nás čeká focení produktů a poslední technické i softwerové úpravy e-shopu. Déle pak vyzkoušení skladových a prodejních procesů. Spuštění internetového prodeje plánujeme na 1.4.2019. Z počátku budeme nabízet pouze kurýrní službu od Zásilkovny.cz a DPD. Postupem času přidáme další dopravce a rozšíříme platební metody o on-line platby kartou.


 

Stránka 3 z 3 - 25 položek celkem