Máme OTEVŘENO. Přejeme pohodlné nakupování. Tým THM.cz

Aktuality, Strana 3

Zde naleznete přehled všech aktuálních informací a novinek, které se týkají internetového obchodu Thajská Mast.cz i událostí z oblasti sportu a zdraví, kde pomáhají originální produkty Namman Muay.

Zvýhodněné nákupy pro kluby C.M.T.A. Česká Muaythai Asociace, z.s.

CMTA sleva na produkty Namman Muay 800-19Výhody pro Kluby - oddíly asociace C.M.T.A.

Kluby registrované v asociaci C.M.T.A. - Česká Muaythai Asociace, z.s. mají u nás zvýhodněny nákupy produktů Namman Muay. Sleva platí pouze pro hromadnou objednávku celého oddílu (klubu). V případě že jste členem klubu, který je registrovaný v C.M.T.A, můžete požádat svého trenéra nebo správce klubu o bližší informace o zvýhodněných klubových nákupech v internetovém obchodě Thajská Mast.cz

Přehled klubů naleznete ZDE>>>


 

Internetový prodej byl dnes zahájen!

E-shop Thajská mast CZ 16-9-19_1080E-shop Thajská Mast.cz spuštěn

Dnes jsme spustili internetový prodej originálních produktů Namman Muay. K zahájení prodeje došlo o dříve než jsme plánovali. Po kauzách prodeje neoriginálních náhražek produktů Namman Muay na území ČR máte nyní možnost zakoupit u nás originální výrobky Namman Muay od výrobce Devakam z Thajska.

Přehled produkt naleznete ZDE >>>


 

Přípravy před spuštěním internetového prodeje

Originální zboží Thajská mast 10801.Dubna 2019 plánujeme spuštění prodeje

Nyní nás čeká focení produktů a poslední technické i softwerové úpravy e-shopu. Déle pak vyzkoušení skladových a prodejních procesů. Spuštění internetového prodeje plánujeme na 1.4.2019. Z počátku budeme nabízet pouze kurýrní službu od Zásilkovny.cz a DPD. Postupem času přidáme další dopravce a rozšíříme platební metody o on-line platby kartou.


 

Stránka 3 z 3 - 24 položek celkem