Máme OTEVŘENO. Objednejte si zboží a my Vám ho co nejdříve dodáme. Přejeme pohodlné nakupování. Tým TM.cz

Historie

Historie značky Namman Muay

Historie výrobků Namman Muay - Thajská výrobce regeneračních olejů a mastí 1300

Originální složení výrobků Namman Muay

z kvalitních přírodních složek vzniklo v Thajsku, kde se dodnes vyrábí podle původního složení, které bylo po komerčním uvedení produktů na trh vylepšeno. Recept na přípravu byl před zavedením do výroby předáván z generace na generaci. Výrobky byli používány pouze rodinným okruhem přátel a známých. V roce 1960 se začali tyto léčivé přípravky poprvé komerčně prodávat a ihned získaly obrovskou oblibu po celém Thajsku a poté i v zahraničí. Dnes jsou thajské mastě a oleje Namman Muay oblíbené po celém světě. Zejména v bojových sportech jako je Thajský box, díky kterému se tyto produkty masivně rozšířili.

V letech 1960

kdy bylo možné produkty zakoupit, je začal testovat trenér a majitel boxerského klubu King Pet pan Thongtos Intratat. V té době připravoval na důležité zápasy šampióna v Thajském boxu Pon Kingpetcha a potřeboval přípravek, který by před tréninkem pomáhal zápasníkům zahřát svalstvo a klouby. Hledal také přípravek, který by pomohl k rychlejší regeneraci bojovníků po zápasech a tréninku. Používáním thajských olejů a mastí Namman Muay byli ověřeny výrazné blahodárné účinky před tréninkem i po jeho skončení. Masírování bojovníků thajským olejem se stalo součástí každé předzápasové přípravy, protože svaly byly dokonale prokrveny a připraveny na maximální námahu. Efekt zahřátí a prokrvení svalů pomáhal k předcházení a zmírnění zranění. Po skončení zápasů a tréninků aplikace přípravků ulevila namoženým svalům a pomohla výrazně zmírnit pohmožděniny a podlitiny z kopů a úderů. Díky těmto výsledkům velké oblibě, byla založena farmaceutická společnost Devakam, která začala produkty vyrábět ve velkém množství pod názvem Namman Muay.

Receptura

je i nadále v rukou rodiny zakladatelů firmy Devakam a celá výroba je pod dohledem potomků Thongtose Intratata, kteří dbají na zachování výroby v thajsku z místních přírodních surovin.

Ve dvacátém století

se začali produkty Namman Muay používat nejen v oblasti bojových sportů, ale také v atletice a masérských salónech. Velkou oblibu si získali u cyklistů, basketbalistů, hokejistů i všech ostatních sportovců, kteří se potřebují rychle připravit na fyzický výkon. Produkty Namman Muay pomohou nahradit svojí účinností prohřívání svalů dokonce i rozcvičení před vrcholovým výkonem sportovce.

Oblast použití

se neomezuje pouze na sportovce, ale produkty jsou oblíbené také u lidí, kteří mají problémy s pohybovým ústrojím. Produkty jim rychle pomáhají zmírňovat bolesti kloubů, svalů, šlach a také urychlovat hojení otoků a sraženin. Krémy a oleje Namman Muay jsou také vhodné při zdravotních problémech spojených se stárnutím a účinně pomáhají při revmatických potížích a artróze.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete ZDE>>>