Máme OTEVŘENO. Přejeme pohodlné nakupování. Tým THM.cz

Účinky

Účinky produktů Namman Muay

Účinky thajských mastí, krému, olejů Namman Muay 1400

 

Thajská mast i olej jsou odzkoušené dlouhodobě v bojových sportech, stejně tak u hokejistů, fotbalistů, cyklistů, kteří ji používají při jakýchkoliv problémech spojených s přetížením těla nebo zraněním.  

Neomezuje se pouze na sportovce, ale produkty jsou oblíbené také u lidí, kteří mají problémy s pohybovým ústrojím. Produkty zklidňuje unavené svaly a napomáhá ulevit od ztuhlosti kloubů a šlach, také eliminuje otoky a krevní sraženiny. Krémy a oleje Namman Muay jsou také vhodné při zdravotních problémech spojených se stárnutím.
Vhodné i při migréně a nachlazení.

Aplikace oleje před sportovní aktivitou způsobí efektivní prokrvení svalů a kloubů. Tělo je pak lépe a připravené na zátěž. Kvalitní masáž thajským olejem může nahradit rozcvičku. To pomáhá předcházet zranění, které může vzniknout nedostatečným rozcvičením. Mast i olej má povzbuzující silnou vůni mentolu, která psychicky nastartuje a nabudí sportovce k maximální koncentraci.

Rozdíl mezi thajskou mastí a olejem:

Olej je vhodný před sportovním výkonem a tréninkem a mast je vhodná po sportovním výkonu či na případná zranění.

Účinné látky a složení

NAMMAN MUAY THAJSKÁ MAST

Účinné látky: Methyl Salicylate, Menthol, Eugenol
Složení ve 100g přípravku:Methyl Salicylate (10,2 g), Menthol (5,44 g), Eugenol (1,36 g), Polysorbate 20 (2 g), Polysorbate 80 (2 g), Carbomer 940 (0,7 g), Triethanolamine (1 g), voda.

NAMMAN MUAY THAJSKÝ OLEJ

Účinné látky: Methyl Salicylate 31,0 %, Menthol 1,0 %
Složení ve 100ml přípravku: Menthol (1 g), Methyl Salicylate (31 ml), Alcohol 95% (12,04 ml), voda (10,19 ml), Light yellow color (5 mg), Deep yellow color (3,37 mg), Polysorbate 80 (0,02 ml), Eucalyptus oil (5 ml) Liquid Paraffin q.s.ad. 

Účinky a využití v ruzných oblastech

- Zimní dovolená - lyžování, běžky a snowboard

- Hokejový tým testoval produkty Namman Muay

- Powerlifting Mělník z.s. testoval produkty Namman Muay