Máme OTEVŘENO. Přejeme pohodlné nakupování. Tým TM.cz

Účinky

Účinky produktů Namman Muay

Účinky thajských mastí, krému a olejů Namman Muay

Účinné látky a složení

NAMMAN MUAY THAJSKÁ MAST

Účinné látky: Methyl Salicylate 10,20 %, Menthol 5,44 %, Eugenol 1,36 %
Složení ve 100g přípravku:Methyl Salicylate (10,2 g), Menthol (5,44 g), Eugenol (1,36 g), Polysorbate 20 (2 g), Polysorbate 80 (2 g), Carbomer 940 (0,7 g), Triethanolamine (1 g), voda.

NAMMAN MUAY THAJSKÝ OLEJ

Účinné látky: Methyl Salicylate 31,0 %, Menthol 1,0 %
Složení ve 100ml přípravku: Menthol (1 g), Methyl Salicylate (31 ml), Alcohol 95% (12,04 ml), voda (10,19 ml), Light yellow color (5 mg), Deep yellow color (3,37 mg), Polysorbate 80 (0,02 ml), Eucalyptus oil (5 ml) Liquid Paraffin q.s.ad.

Účinky u lidí s problémy s pohybovým aparátem

Výborných výsledků dosahuje thajská mast i olej Namman Muay u jedinců s problémy s pohybovým aparátem. Zmírňuje bolesti svalů, kloubů, šlach a eliminuje veškeré otoky a krevní sraženiny.
Krémy a oleje Namman Muay je možné používat  při zdravotních problémech spojených se stárnutím. Účinně pomáhají při revmatických potížích.

Účinky při migréně a nachlazení

Produkty Namman Muay jsou vyráběny v Thajsku z místních výhradně přírodních surovin podle původní receptury z roku 1960. Produkty se vyznačují charakteristickou vůní, která pomáhá ulevit při bolestech hlavy, zvyšuje průchodnost horních cest dýchacích při rýmě a nachlazení. Povzbuzující silná vůně mentolu pomáhá nastartovat psychiku a nabudí mozek k maximální koncentraci. Pro tyto účely je vhodný také praktický a skladný thajský sprej Namman Muay.

Účinky u sportovců

Thajskou mast a olej Namman Muay je vhodné používat před i po fyzickém výkonu. Aplikace před sportovní aktivitou způsobí efektivní prohřátí svalů a kloubů. Tělo je pak lépe prokrvené a připravené na zátěž. Kvalitní masáž thajským olejem může nahradit rozcvičku, díky účinkům prokrvení a prohřátí. To také pomáhá předcházet zranění, které může vzniknout nedostatečným rozcvičením. K účinkům prohřátí se přidává i povzbuzující silná vůně mentolu, která psychicky nastartuje a nabudí sportovce k maximální koncentraci.
Použití produktů Namman Muay po tréninku a sportovní zátěži, napomáhá k rychlejší regeneraci svalů a uvolnění napětí. Zmírňuje otoky, podlitiny a působí na zdroj bolesti přímo v postižené oblasti. Pro tyto vynikající regenerační vlastnosti jsou thajská mast i olej velice oblíbené u boxerů a všech vyznavačů bojových sportů. Velkou oblibu si získaly u atletů, cyklistů, basketbalistů, hokejistů i všech ostatních sportovců, kteří se potřebují rychle připravit na fyzický výkon.

Účinky a využití v dalších oblastech

Zimní dovolená - lyžování, běžky a snowboard

Tento web používá soubory cookie, retargetingové a konverzní kódy. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete ZDE>>>