Máme OTEVŘENO. Během nouzového režimu odesíláme zboží pouze dvakrát týdně. OBJEDNÁVKY NA DOBÍRKU JSOU DOČASNĚ POZASTAVENY. Přejeme pohodlné nakupování. Tým TM.cz

Účinky

Účinky produktů Namman Muay

Účinky thajských mastí, krému a olejů Namman Muay

Účinky u sportovců

Thajskou mast a olej Namman Muay je vhodné používat před i po fyzickém výkonu. Aplikace před sportovní aktivitou způsobí efektivní prohřátí svalů a kloubů. Tělo je pak lépe prokrvené a připravené na zátěž. Kvalitní masáž thajským olejem může nahradit rozcvičku, díky účinkům prokrvení a prohřátí. To také pomáhá předcházet zranění, které může vzniknout nedostatečným rozcvičením. K účinkům prohřátí se přidává i povzbuzující silná vůně mentolu, která psychicky nastartuje a nabudí sportovce k maximální koncentraci.
Použití produktů Namman Muay po tréninku a sportovní zátěži, napomáhá k rychlejší regeneraci svalů a uvolnění napětí. Zmírňuje otoky, podlitiny a působí na zdroj bolesti přímo v postižené oblasti. Pro tyto vynikající regenerační vlastnosti jsou thajská mast i olej velice oblíbené u boxerů a všech vyznavačů bojových sportů. Velkou oblibu si získaly u atletů, cyklistů, basketbalistů, hokejistů i všech ostatních sportovců, kteří se potřebují rychle připravit na fyzický výkon.

Účinky u lidí s problémy s pohybovým aparátem

Výborných výsledků dosahuje thajská mast i olej Namman Muay u jedinců s problémy s pohybovým aparátem. Zmírňuje bolesti svalů, kloubů, šlach a eliminuje veškeré otoky a krevní sraženiny.
Krémy a oleje Namman Muay je možné používat  při zdravotních problémech spojených se stárnutím. Účinně pomáhají při revmatických potížích a artróze.

Účinky při migréně a nachlazení

Produkty Namman Muay jsou vyráběny v Thajsku z místních výhradně přírodních surovin podle původní receptury z roku 1960. Produkty se vyznačují charakteristickou vůní, která pomáhá ulevit při migréně, zvyšuje průchodnost horních cest dýchacích při rýmě a nachlazení. Povzbuzující silná vůně mentolu pomáhá nastartovat psychiku a nabudí mozek k maximální koncentraci. Pro tyto účely je vhodný také praktický a skladný thajský sprej Namman Muay.

Účinky a využití v dalších oblastech

Zimní dovolená - lyžování, běžky a snowboard

Tento web používá soubory cookie, retargetingové a konverzní kódy. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete ZDE>>>