Máme OTEVŘENO. Přejeme pohodlné nakupování. Tým THM.cz

Aktuality

Zde naleznete přehled všech aktuálních informací a novinek, které se týkají internetového obchodu Thajská Mast.cz i událostí z oblasti sportu a zdraví, kde pomáhají originální produkty Namman Muay.

Změna odesílání balíků

poslani-balikuZměny doby odesílání balíků - expedice objednávek

Vzhledem k malému počtu objednávek, budeme od září 2023 odesílat vaše objednávky pouze v úterý a čtvrtek.

Děkujeme za pochopení.

Tým e-shopu THM.cz


 

Nový Active Cream 2.0 Namman Muay

Novinka Activ Cream 2.0 Namman MuayNové krémy Namman Muay - Active Cream 2.0

Mnoho zákazníků netrpělivě očekává příchod nového krému Namman Muay, který má nové složení a také nový název Active Cream 2.0. Nyní vám můžeme sdělit, že první zásoba zboží je již objednána a očekávané naskladnění proběhne během prvního nebo druhého týdne v měsíci únor 2023. Pokud se již nemůžete dočkat nového produktu, můžete využít předprodej na stránce ZDE >>> a tím si zajistíte dřívější odeslání této novinky.

Veškeré informace o novince najdete v blogovém článku ZDE>>>


 

Thajská mast Namman Muay - vyprodáno

Vyprodané Thajská MastAKTUALITA - DOSTUPNOST KRÉMU - MASTÍ

Skladové zásoby masážního přípravku - krému Namman Muay jsou vyprodány. V posledním měsíci roku 2022 byla ukončena výroba a prodej standardního provedení Thajských mastí. Nová varianta produktu s novým složením, které je v souladu s předpisy EU, bude v prodeji během února roku 2023.
Děkujeme za pochopení.

Tým THM.cz


 

Navštívil nás Samuel Pirát Krištofič

Samuel Pirát Krištofič thajská mast krém Namman Muay 1600Návštěva slovenského MMA zápasníka Piráta Krištofiče

V listopadu jsme měli čets osobně poznat slovenského zápasníka Samuela "Piráta" Krištofiče, který nás přijel navštívit. Během prohlídky výrobních prostor a e-shopů jsme našli také malou chvíli na krátký rozhovor, který si můžete přečíst na našem blogu ZDE >>>


 

Dovolená červenec 2022

Zavřeno - dovolená 2022-7Dovolená - zavřeno 1.7. - 10.7.2022

Ve dnech 1.7. až 10.7.2022 čerpáme dovolenou. Objednávky vytvořené v tomto období budou expedovány 11.7.2022.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezké léto.

Tým THM.cz


 

Návštěva zápasníka Ivana Buchingera

Ivo Buchinger -Thajská Mast-czDvojnásObný držitel pásu v organizaci Oktagon

Ivan "Buki" Buchinger patří mezi nejlepší MMA bojovníky na česko-slovenské scéně. Je aktuální šampion lehké a pérové váhy v organizaci Oktagon. Tento zápasník má za sebou bohatou kariéru a patří mezi nejzkušenější zápasníky. Naše firma ORAMONT SYSTEM s. r. o. provozující e-shop Thajská Mast.cz se rozhodla podpořit jeho zápasnickou krariéru. Představili jsme  mu produkty Namman Muay a také jsme mu nějaké věnovali. Držme mu tedy palce v dalších bitvách.

Informace o produktech Namman Muay najdete ZDE>>>


 

Sponzoring zápasníka Leoše Brichty

Leoš Brichta sponzoring Thajská Mast czPodpora českého talentu

Mladý zápasník ve věku 23 let Leoš Brichta je českým talentem v bojových sportech. Je známý především díky svému angažmá v organizaci Oktagon, kde se bojuje podle pravidel MMA. Díky šesti vyhraným zápasům v minulém roce si zajistil třetí příčku v žebříčku lehké váhy. My jsme si jeho výkonů všimli a rozhodli jsme se ho podpořit v jeho nadějné kariéře zápasníka. Leo Brichta od nás získává roční finanční podporu a produkty Namman Muay, které mu pomohou s regenerací.

Informace o produktech najdete ZDE>>>


 

Nový článek v blogu - Zkušenosti hokejistů s produkty Namman Muay

thajská mast a olej Namman Muay v hokejovém týmu Draci Šumperk 1280 Tříměsíční testování produtků Namman Muay v hokejovém týmu

Kapitán hokejového týmu Draci Šumperk Petr Gewiese od nás převzal produkty Namman Muay. Tento sponzorský dar místním hokejistům se stal zároveň testováním thajských mastí a olejů, protože nás zajímalo, jak se produkty v tomto sportu dají využít a zda budou objeveny nové příznivé účinky. Po třech měsících testování jsme Petru Gewiesovi položili několik otázek a odpovědi na ně najdete v našem BLOGU ZDE:
https://www.thajskamast.cz/blog/zkusenosti-hokejistu-s-produkty-namman-muay/


 

 

Stránka 1 z 3 - 25 položek celkem