Máme OTEVŘENO. Přejeme pohodlné nakupování. Tým TM.cz

Aktuality

Zde naleznete přehled všech aktuálních informací a novinek, které se týkají internetového obchodu Thajská Mast.cz i událostí z oblasti sportu a zdraví, kde pomáhají originální produkty Namman Muay.

Dočasné pozastavení Zásilkovny a objednávky na dobírku

Aktuální stav s ohledem na nařízení vlády

Z důvodu epidemie v ČR vláda nařídila uzavření většiny obchodů, a tím i většina výdejních míst nebude otevřená pro výdej zásilek. Z toho důvodu jsme se rozhodli tuto službu doručení nenabízet do odvolání. Pozastavujeme osobní odběry u nás na skladě v Šumperku.
Vzhledem k aktuální situaci, dočasně pozastavujeme objednávky na dobírku.


 

Nový článek - Dovolená na horách bez bolestí

Dovolená na horách bez bolestí 1100-2V novém článku naleznete řešení jak se zbavit bolestí i svalové horečky na zimní dovolené

Zimní dovolená na horách má svá úskalí. Mnoho lyžařů či snowboardistů alespoň jednou přecenilo své síly a takzvaně přepálili svalstvo první den na sjezdovce. V novém článku se dozvíte jak si pomoci při bolestech svalů, vazů, kloubů a předcházet zranění i svalové horečce.

Článek naleznete v našem BLOGU na stránce ZDE >>>


 

Medaile ze světového mistrovství v sambu míří do Česka

Aneta Pokorná mistrovstvý světa Sambo 2019 Uzbekistán

Gratulujeme Anetce Pokorné k velkému úspěchu

Medaile ze světového mistrovství v sambu míří do Česka. Gratulujeme Anetce Pokorné k velkému úspěchu na Mistrovství světa juniorů v sambu, které se konalo v Uzbekistánu, kde vybojovala třetí místo. Semifinálový boj byl pro ni nejtěžší zápas kariéry a skončil remízou. Kvůli pravidlu, kdy poslední bodovaný vyhrává, byla výhra připsána domací zápasnici. Z toho důvodu ji nakonec čekal boj o třetí místo, který vyhrála nad soupeřkou z Kazachstánu. V poslední minutě nasadila soupeřce páku na ruku a tím získala jasné vítězství.
O Anetce Pokorné Vám zveřejníme ještě několik informací, protože tuto talentovanou zápasníci podporujeme a také se stala dalším testrem produktů Namman Muay.


 

Šumperský hokejový tým převzal produkty Namman Muay

Petr Gewiese při převzetí produktů Namman Muay - Thajská Mast-cz 1100Hokejový Klub Draci Šumperk převzal produkty Namman Muay

Dnes 10.10.2019 jsme předali šumperským hokejistům thajské krémy a oleje Namman Muay. Doufáme že budou šumperskému týmu ku prospěchu a posílí jeho výkonost. Jsme také zvědaví na poznatky z hokejové šatny a na zkušenosti s účinky produktů u samotných hráčů. Po otestování zveřejníme článek s informacemi, zda se produkty Namman Muay u hokejistů osvědčili.

Sledujte nás na Facebook stránce https://www.facebook.com/thajskamast/


 

Prezentační leták produktů Namman Muay

Leták A5 Thajská Mast.cz strana1a2 1100Nový prezentační leták produktů Namman Muay

Ukázka nového propagačního letáku formátu A5, který v krátkosti představuje vlastonosti originálních mastí a olejů Namman Muay. Návrh a konečný vzheld letáku byl realizován našim grafikem. Doufáme že zaujmou potencionální zájemce o koupi produktů značky Namman Muay.


 

Rozhovor s Attilou Vegh před zápasem s Karlosem Vémolou

Rozhovor s Attilou Vegh jak se připravuje na zápas s Karlosem VémolouStručný rozhovor s Attilou jak se připravuje na zápas proti Karlosu Vémolovi

13.9.2019 nás v rámci spolupráce navštívil slovenský zápasník MMA Attila Vegh. Ten je považován za špičkového zápasníka bojového sportu MM a má za sebou světové úspěchy. Organizace Oktagon letos zorganizovala zápas, který se nazývá zápasem století. V něm se utká Attila Vegh s Karlosem Vémolou v Pražské O2 Aréně 9.11.2019. Vítěz bude nekorunovaným králem Česko-Slovenského MMA.

Jak se Attila připravuje na zápas proti Vémolovi se dozvíte v následující otázkách a odpovědích v článku našeho blogu ZDE >>>


 

Attila Vegh u nás v Šumperku

Attila Vegh u nás v Šumperku - Thajská Mast cz 800Jak se Attilovi u nás v Šumperku libilo a jaký byl program jeho návštěvy?

Naše společnost ORAMONT SYSTEM s.r.o. se netají podporou bojových sportů i místního hokeje. Více než jedno desetiletí podporujeme galavečery i samotné zápasníky v thajském boxu a MMA. Jsme výrobcem čerpadel a míchadel pro zemědělství a naši činnost jsme před čtyřmi lety rozšířili o dnes úspěšné internetové obchody Čerpadla-Oramont.cz, Parfémy do auta.cz a Thajská Mast.cz, pro které se Attila stává propagátorem. Díky této spolupráci jsme mohli v pátek 13.9.2019 přivítat tohoto úspěšného zápasníka v Šumperku. Jak se mu u nás líbilo a jaký byl program návštěvy zjistíte v článku ZDE >>>


 

Spouštíme on-line platby kartou a rychlý převod

On-line platby kartou ComGateAktivovali jsme on-line platby

Platby za vaši objednávku jsou nyní jednodušší díky aktivaci platební brány od poskytovatele ComGate. Nový modul platební brány slouží pro rychlé on-line platby kartou a bankovním převodem. Tento moderní způsob úhrady je velice oblíbený. Vaše platba za zboží je téměř okamžitá a díky tomu vám můžeme objednávku rychleji odeslat. On-line platby poskytujeme našim zákazníkům zdarma a očekáváme velkou oblibu této nové formy úhrady.
Vyzkoušejte rychlou platbu nyní nákupem ZDE >>>


 

Stránka 1 z 2 - 17 položek celkem

Tento web používá soubory cookie, retargetingové a konverzní kódy. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete ZDE>>>