Máme OTEVŘENO. Přejeme pohodlné nakupování. Tým THM.cz

Aktuality

Zde naleznete přehled všech aktuálních informací a novinek, které se týkají internetového obchodu Thajská Mast.cz i událostí z oblasti sportu a zdraví, kde pomáhají originální produkty Namman Muay.

Dovolená červenec 2022

Zavřeno - dovolená 2022-7Dovolená - zavřeno 1.7. - 10.7.2022

Ve dnech 1.7. až 10.7.2022 čerpáme dovolenou. Objednávky vytvořené v tomto období budou expedovány 11.7.2022.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezké léto.

Tým THM.cz


 

Návštěva zápasníka Ivana Buchingera

Ivo Buchinger -Thajská Mast-czDvojnásObný držitel pásu v organizaci Oktagon

Ivan "Buki" Buchinger patří mezi nejlepší MMA bojovníky na česko-slovenské scéně. Je aktuální šampion lehké a pérové váhy v organizaci Oktagon. Tento zápasník má za sebou bohatou kariéru a patří mezi nejzkušenější zápasníky. Naše firma ORAMONT SYSTEM s. r. o. provozující e-shop Thajská Mast.cz se rozhodla podpořit jeho zápasnickou krariéru. Představili jsme  mu produkty Namman Muay a také jsme mu nějaké věnovali. Držme mu tedy palce v dalších bitvách.

Informace o produktech Namman Muay najdete ZDE>>>


 

Sponzoring zápasníka Leoše Brichty

Leoš Brichta sponzoring Thajská Mast czPodpora českého talentu

Mladý zápasník ve věku 23 let Leoš Brichta je českým talentem v bojových sportech. Je známý především díky svému angažmá v organizaci Oktagon, kde se bojuje podle pravidel MMA. Díky šesti vyhraným zápasům v minulém roce si zajistil třetí příčku v žebříčku lehké váhy. My jsme si jeho výkonů všimli a rozhodli jsme se ho podpořit v jeho nadějné kariéře zápasníka. Leo Brichta od nás získává roční finanční podporu a produkty Namman Muay, které mu pomohou s regenerací.

Informace o produktech najdete ZDE>>>


 

Nový článek v blogu - Zkušenosti hokejistů s produkty Namman Muay

thajská mast a olej Namman Muay v hokejovém týmu Draci Šumperk 1280 Tříměsíční testování produtků Namman Muay v hokejovém týmu

Kapitán hokejového týmu Draci Šumperk Petr Gewiese od nás převzal produkty Namman Muay. Tento sponzorský dar místním hokejistům se stal zároveň testováním thajských mastí a olejů, protože nás zajímalo, jak se produkty v tomto sportu dají využít a zda budou objeveny nové příznivé účinky. Po třech měsících testování jsme Petru Gewiesovi položili několik otázek a odpovědi na ně najdete v našem BLOGU ZDE:
https://www.thajskamast.cz/blog/zkusenosti-hokejistu-s-produkty-namman-muay/


 

 

Dočasné pozastavení Zásilkovny a objednávky na dobírku

Aktuální stav s ohledem na nařízení vlády

Z důvodu epidemie v ČR vláda nařídila uzavření většiny obchodů, a tím i většina výdejních míst nebude otevřená pro výdej zásilek. Z toho důvodu jsme se rozhodli tuto službu doručení nenabízet do odvolání. Pozastavujeme osobní odběry u nás na skladě v Šumperku.
Vzhledem k aktuální situaci, dočasně pozastavujeme objednávky na dobírku.


 

Nový článek - Dovolená na horách bez bolestí

Dovolená na horách bez bolestí 1100-2V novém článku naleznete řešení jak se zbavit bolestí i svalové horečky na zimní dovolené

Zimní dovolená na horách má svá úskalí. Mnoho lyžařů či snowboardistů alespoň jednou přecenilo své síly a takzvaně přepálili svalstvo první den na sjezdovce. V novém článku se dozvíte jak si pomoci při bolestech svalů, vazů, kloubů a předcházet zranění i svalové horečce.

Článek naleznete v našem BLOGU na stránce ZDE >>>


 

Medaile ze světového mistrovství v sambu míří do Česka

Aneta Pokorná mistrovstvý světa Sambo 2019 Uzbekistán

Gratulujeme Anetce Pokorné k velkému úspěchu

Medaile ze světového mistrovství v sambu míří do Česka. Gratulujeme Anetce Pokorné k velkému úspěchu na Mistrovství světa juniorů v sambu, které se konalo v Uzbekistánu, kde vybojovala třetí místo. Semifinálový boj byl pro ni nejtěžší zápas kariéry a skončil remízou. Kvůli pravidlu, kdy poslední bodovaný vyhrává, byla výhra připsána domací zápasnici. Z toho důvodu ji nakonec čekal boj o třetí místo, který vyhrála nad soupeřkou z Kazachstánu. V poslední minutě nasadila soupeřce páku na ruku a tím získala jasné vítězství.
O Anetce Pokorné Vám zveřejníme ještě několik informací, protože tuto talentovanou zápasníci podporujeme a také se stala dalším testrem produktů Namman Muay.


 

Šumperský hokejový tým převzal produkty Namman Muay

Petr Gewiese při převzetí produktů Namman Muay - Thajská Mast-cz 1100Hokejový Klub Draci Šumperk převzal produkty Namman Muay

Dnes 10.10.2019 jsme předali šumperským hokejistům thajské krémy a oleje Namman Muay. Doufáme že budou šumperskému týmu ku prospěchu a posílí jeho výkonost. Jsme také zvědaví na poznatky z hokejové šatny a na zkušenosti s účinky produktů u samotných hráčů. Po otestování zveřejníme článek s informacemi, zda se produkty Namman Muay u hokejistů osvědčili.

Sledujte nás na Facebook stránce https://www.facebook.com/thajskamast/


 

Stránka 1 z 3 - 21 položek celkem