Máme OTEVŘENO. Během nouzového režimu odesíláme zboží pouze dvakrát týdně. OBJEDNÁVKY NA DOBÍRKU JSOU DOČASNĚ POZASTAVENY. Přejeme pohodlné nakupování. Tým TM.cz

Dovolená na horách bez bolestí

Dovolená na horách bez starostí a bolestí 1350

Nenechte si kazit zimní dovolenou na horách bolestmi svalů, vazů a kloubů. Mějte u sebe nejúčinnější regenerační a analgetické přípravky Namman Muay, které pomohou tlumit bolesti a rychleji regenerovat svalstvo po náročném dni na lyžích, běžkách či snowboardu.

Lyžařská zimní dovolená na horách má svÁ úskalí

Každý lyžař, běžkař nebo snowboardista, který se první den dovolené na horách vydá natěšeně na sjezdovku, může neúmyslně překonat svoji fyzickou zdatnost. Nejčastěji dochází k přetížení svalstva. To se projevuje bolestmi svalových partií, které byly přetíženy a následujících několik dní pak pociťujete permanentní bolest svalstva nebo může nastat takzvaná svalová horečka. Dalším častým problémem bývá zranění způsobené pádem, kdy dochází ke vzniku obraženin a pohmožděnin. Poté se ocitáte v situaci, kdy jste na začátku zimní dovolené neschopni užít si zbytek dovolené, aktivně podle vašich představ. Tuto nepříjemnou situaci lze řešit pomocí produktů Namman Muay.

Jak využívat produkty Namman Muay na zimní dovolené?

snowboardista Namman Muay-1300

Prevence je důležitá fáze jak předcházet zranění a přetížení svalstva. Pro tento účel byl vyvinut thajský olej Namman Muay, který má za účel hloubkově prohřívat svalstvo. Tím se zajistí kvalitní prokrvení a svalstvo je tak připravené na fyzický výkon. Thajský olej se využívá také ihned po fyzickém výkonu, kdy se vmasíruje na svalstvo, které bylo zatíženo a tím se svalová partie prohřeje a rychleji prokrví. Díky tomu dochází k rychlejšímu odplavování kyseliny mléčné ze svalstva a k rychlejší regeneraci. Olej lze používat jak před výkonem, tak po fyzickém výkonu. Doporučujeme tedy aplikovat olej na zatěžované svalové partie ještě před tím, než se vydáte na sjezdovku nebo běžeckou trasu. U lyžařů, běžkařů a snowboardistů se jedná zejména o partie stehenního, hýžďového a lýtkového svalstva.

Na tlumení bolesti celého pohybového aparátu je nejúčinnějším produktem thajská mast Namman Muay, která se vyznačuje výrazným analgetickým účinkem a univerzálním použitím. Thajská mast Namman Muay je vyvinuta na tlumení bolestí svalů, vazů, kloubů, otoků a pohmožděnin. Pokud vás bolí jakákoliv partie, vmasírujte alespoň třikrát denně přiměřené množství krému – masti Namman Muay. Výrazná analgetická vlastnost odstraní bolest a díky hřejivému efektu dochází k rychlejší regeneraci postižené oblasti.

Přírodní složení a historie produktů Namman Muay

Thajské krémy – krémy a oleje jsou v dnešní době velice populární, nejen díky výrazným účinkům, ale také pro jejich složení s obsahem přírodních látek a historií od roku 1960.
Více o historii a tradici naleznete ZDE >>>
Více o účincích naleznete ZDE >>>

Široké možnosti použití

Běžky a Namman Muay-1300

Oblast použití produktů Namman Muay se neomezuje pouze na lyžaře, snowboardisty a jiné sportovce, ale produkty jsou oblíbené také u lidí, kteří chtějí být maximálně aktivní a mají problémy s pohybovým aparátem. Produkty rychle pomáhají zmírňovat bolesti kloubů, svalů, šlach a také urychlovat hojení otoků i krevních sraženin. Krémy a oleje Namman Muay jsou také vhodné při problémech spojených se stárnutím a účinně pomáhají při revmatických potížích a artróze. Díky tomu jsou vhodné i pro méně aktivní uživatele v důchodovém věku. Thajská mast pomáhá i při bolestech hlavy a onemocnění horních cest dýchacích.

Originální Thajské produkty Namman Muay naleznete na stránce ZDE>>>

Tento web používá soubory cookie, retargetingové a konverzní kódy. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete ZDE>>>